شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 737

51,478 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في اللوتس بحري تشطيب الترا سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Buyerside logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في سوديك إيستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة للبيع داخل بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب راقي استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٦٨٬٥١٩ جنيه

    للبيع شقه 212 متر 3 غرف في سراي

    Creative Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض موقع مميز وتقسيط

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل فيو مميز في المشروع ريسيل ليك فيو 2

    Allocate Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه ريسيل 3غرف برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م استلام فوري فيو مفتوح ع حديقة (بسعر خرافي

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اليكس ويست موقع مميز داخل المشروع

    Property Hills Star logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف نوم استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كابيتال جاردنز استلام فوري في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي في المستقبل سيتي خصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الكوربة – مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    145م شقة للبيع بكمبوند الواحة سيتي امام هايد بارك

    Find Real Estate logo image

    الطريق الدائري, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند TRIO – القاهرة الجديدة

    Creative Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    علي المفتاح بتشطبات كامله التكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مفروشه استلام فوري للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقساط بموقع متميز في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري نصف تشطيب في سوديك الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٦٢٬٤٣٤ جنيه

    لفتره محدوده شقه للبيع في باديا بالم هيلز بمقدم 5%

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بموقع متميز - اقل كاش في الماركت

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع 260م - تشطيب كامل- استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٨٦٬٢٠٣ جنيه

    شقة للبيع 121م بأفضل سعر ولوكيشن مميز بالمقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع