شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 671

51,972 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع ف البوسكو استلام فوري بسعرمميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند ترو، مدينة نصر

    Property Network logo image

    ترو, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م ريسيل متشطبه باقل سعر-هايد بارك open view

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م - كومباوند فى سموحه الجديده

    Next Estate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقٍ واستثمار مضمون في قلب الشيخ زايد القديمة

    Crafters Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية للبيع في النرجس عمارات التجمع

    Chances Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق متشطبة استلام فوري في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 198 م 3 غرف واتر واي

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز شقة في ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في جولز – المرحلة الأولى (Joulz Phase 1)

    Niche Investments logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في واتر واي متشطبه بالتكييفات ع افضل فيو

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت بجاردن بالتجمع الاول 215م بجوار مول ميراج

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري متشطبة ف جنة زايد1خالصة اقساط

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في حسن علام ٣ غرف - فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك المبنيه بالعبور بأفضل خطة قسط وخصم كاش

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم للبيع في ميفيدا أفينيوز

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٠٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك بحديقه خاصه بكمبوند مبني في العبور

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة كورنر 3 غرف نوم متشطبة بالكامل

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – الحي الخامس، التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بمقدم ٤٢٠ الف |عاين وحدتك الآن

    The Icon Real Estate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 175م بسعر مميز لا يتكرر بمدينتي B1

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, 5 دقايق من واترواي

    Fam Egypt logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع