شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2049

51,967 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه مميزه للبيع في كمباوند اكويا

    Q VISION logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسرع استلام، بالسعر القديم، الترا لوكس، فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقه 3 غرف ريسيل بأقل سعر للمتر

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع في شارع شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م للبيع رسمي بحدائق الأهرام البوابة 1

    My Home logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة اقل سعر فى السوق القاهرة الجديدة تقسيط

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة لقطة للبيع بكمبوند هاي سيتي متشطبة

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة للبيع 174م - سموحة - 14 مايو

    New Home for Realestate logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 228 م في مصر الجديده بجانب سيتي ستارز

    Remax Style logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 189 م سموحة (أمام حدائق أنطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الكاش في اليكس ويست بتقسيط علي 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام باقل سعر متر فى كومباوند صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( داون تاون - العلمين الجديدة ) 185 م

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٤١٤٬٨٥٠ جنيه

    تسهيلات، موقع مميز، مطلات فيلات، افضل تقسيم

    Remax Professional. logo image

    شارع ميدان الشهداء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م كفر عبده ( شارع امير البحار )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد المنعم رياض, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتي للبيع 165م B11 طلعت مصطفي 3 غرف 3حمام

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري ودبل فيو مميزة جدا تشطيب الترا سوبر لوكس

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م كليوباترا ( ثانى نمرة من البحر)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في صواري باقل من سعر السوق الحالي-فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 215 م زيزينيا ( على الترام مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع A Class بقلب السياحية التورينج اخر الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    ميدان الرمايه / طريق اسوان الجيزة, آخر فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، مطلات مفتوحه

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ( Resale ) كمباوند مروج سموحة

    B-connect Real Estate logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م الترا لوكس للبيع بحدائق الأهرام البوابة 3

    My Home logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة في المنيل الروضة

    AMAN For Real Estate logo image

    شارع الأخشيد, الروضة, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع