شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1886

52,202 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي الجديدة قريبة من شركة جابكو

    Q VISION logo image

    شارع فلسطين, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه زهراء المعادي الشطر السابع

    Q VISION logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله المعادي شارع ١٩٩

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بالمطبخ في النرجس 1 قرب مستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع – جنوب الأكاديمية (ب)

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مع جاردن بالأندلس2 التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وفر 4 مليون امتلك شقة استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في التجمع الخامس شقة للبيع اسلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – اللوتس الشمالية

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م ميامي (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٧٢٬٧٢٣ جنيه

    كومبوند فندقي تشطيب الترا سوبر لوكس smart system

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٧٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة136م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بكمبوند بالتجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م +جاردن 100م متشطبه بسعر لقط

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد 5% و امتلك شقتك كامله المرافق بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فـ عمارة صف أول لاجون بمقدم 1,000,000

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر استلام فوري كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس للبيع في الهضبه الوسطي

    Q VISION logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م+ 55م تراس +40 م جاردن بكمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي وبيزمنت الحي السابع الهضبة الوسطى

    Q VISION logo image

    طريق مدارس الهضبة الوسطي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي الحي الإيطالي خلف مودرن

    Q VISION logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع رشدي (ش سوريا) 270 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر استلام فوري كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع