شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1883

52,202 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مرحلة ايريس للبيع في سوان ليك

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وتر واي ون 204م متشطب 3غ دور2 فوري

    Dk REAL ESTATE logo image

    ذا وتر واي شقق الفندقية, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 230م تفرعات مصدق

    Property insider logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند على طريق الواحات دايركت

    اشتري بيتك logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | حدائق الاهرام

    ERA Real Estate Egypt logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيدي جابر مرخصه و كاملة العدادات

    Chance for Realestate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    20% بس و استلم و شطب و اسكن و البافي على 4 سنوات

    Amlak akareya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – صفوة الأندلس

    Better Estate Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سان ستيفانو (الفور سيزون) 250 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف مدينتى في B15 دور4 متشطب 3غ فوري فيو مفتوح

    Dk REAL ESTATE logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف ألترا سوبر لوكس للبيع – الياسمين 1

    Better Estate Investment logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع زهراء المعادي كمبوند ريحانة افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الحي الأول – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م - جناكليــس- خطوات من شارع ابوقيـر

    Next Estate logo image

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحري موقع مميز ريسيل فوري اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/كابيتال جاردنز/المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى vye سوديك زايد الجديدة

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 190 م تشطيب كامل-كمبوند زايد 2000

    Abrag Real Estate logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بحديقة 290م –كمبوند جامعة القاهرة

    Abrag Real Estate logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 20% و استلم فورا شقة 164م و الباقي بتسهيلات

    Amlak akareya logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للبيع في كمبوند أدريس إيست- التجمع

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في الحي الخامس في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في الاندلس 1 قرب الجامعة الامريكية

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع