شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1592

51,994 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه اغتنمها شقه 150م للبيع شامله جراج بb8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقتك عالمفتاح سوبر لوكس-ربع سنوي703الف او 19كاش

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤١٬٧٦٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف+ناني بمقدم641الف/قسط شهري 42الف

    متصدر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصة وامتلك أرقى شقة 177متر+ 40م ع بول

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٨٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 185م² استلام فوري بسعر ريسيل- تكملة قسط

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م ثروت - على الترام رئيسي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع حي الجامعة واجهه

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م المندرة بحرى | بسعر 4.000.000

    BABEL Real Estate logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز العلمين \ شقة 148 م \ متشطبة بالكامل

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل بالعدادات بفيو مميز جدا

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقه 220م استلام فوري في لافينير بسعر مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام قريب في اليكس ويست

    Property Hills Star logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – التجمع الأول، المجاورة الخامسة

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام قريب ف سموحة

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع احمد ماهر - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٤٠م أحمد ماهر رئيسي مكان مميز جداً

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع في المنطقه السادسه مدينه نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في التجمع استلم فوري شقة برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 270م | كفر عبده شارع الاسماعيليه

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م في دريم لاند بتسهيلات سداد حتى 3 سنوات

    روز فيل, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري28 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 164 الف

    Adviser Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند جايد – الدور الثاني

    sms for RealEstate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في المربع الذهبي موقع مميز بجوار الخدمات والبوابة

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع