شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1486

51,994 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة190م متشطبة بالقرب من النادي الأهلي-تقسيط8س

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 م بخصم 40% في كمبوند ذا ايكون

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه (3 غرف) استلام فوري بفيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز جدًا في *Joulz

    Flip logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن دبل فيو-اوبن فيو ع لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Very Prime Location Ground apartment For Sale In a

    Flip logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النبوى المهندس

    Elite Groupe logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز جدًا للبيع في كارنيل بارك

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن استلام فوري متشطبة في التجمع

    Crafters Real Estate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    127متر تحميل ممتاز تعادل 140مترتطل على شارع الثروة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بالعاصمة قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى جابر متفرع من شارع المشير

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند جنه زايد 1

    Vida Solutions logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - مروج

    Next Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه(144م+3غرف+متشطبه) بمقدم 850الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم جاهزة للسكن في كارميل – سوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيبات،تقع مباشرة على لاندسكيب

    Crafters Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في الخمايل

    Flip logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة بحري صريح دايركت لاجون متشطب بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بنايا بقسط ربع سنوي 150,000 فقط !

    متصدر

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سبورتنج

    New Home for Realestate logo image

    شارع الاعشي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في كارنيلي بارك – نيو جيزا

    Flip logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري متشطبة في التجمع

    Crafters Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع