شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1485

51,994 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 صافي م سان ستيفانو (ثاني نمرة ترام)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188م بسعر مميز جدا في ايستاون لوكيشن مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب 2 مليون شقه متشطبه جاهزه ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 160 متر تشطيب كامل في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م - بولكلى - خطوات من مصطفى كامل

    Next Estate logo image

    شارع مصطفي كامل, ابو قير, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م فى قطاميه جيت استلام فورى على حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض كاش! شقة متشطبة في أدريس إيست استلام ٦ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م كمباوند فى السيوف ( ش مصطفى كامل )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع مصطفى كامل, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي مواقع المهندسين تفرعات شارع شهاب

    Happy House Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جديدة الترا مودرن للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي لاند سكيب تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م في ايستاون | جاهز استلام | بسعر لن يتكرر

    Merak Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الفيلات افضل تشطيب شامل التكييفات

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 310م بالقرب من قصر الاتحادية والكوربة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف مع تطوير مصر بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز نيو كايرو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بجوار حي السفارات بأقساط 7س

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م - المندره - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى سيدى بشر متفرع من خالد بن الوليد

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع