شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1465

51,994 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى جابر متفرع من شارع المشير

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف فيو لاند سكيب جاهزة للسكن الان بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر جاردن شاليه في موانتن فيو راس الحكمة ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقـدم كاش في نيو زايـد | شقة كاملة التشطيب

    Najd Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف للبيع بأحدث مشاريع العاصمه وبالتقسيط علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 310 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في vye سوديك 156م ريسيل على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 3غرف بأقل سعر فى قلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع برحاب 2 موقع مميز 162م وايد جاردن

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٥٬٥٠٦ جنيه

    شقة استلام فورى فيولاندسكيب بسعر مميز في العاصمة

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي مسلسل 3 بجوار الخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مشروع دجله ڤيو لمعمار المرشدي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أمبرفيل، نيو جيزة

    Zayed Homes logo image

    أمبرفيل, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 50م جاهزة للمعاينة بدون مقدم بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كامب شيزار تاني نمرة من ش بورسعيد

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام 120م الدور الثالث منطقه ن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة ريسيل 3 غرف على لاجون متشطبة ريسيل 172م

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري كورنر ريسيل في MV Park استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سيدي جابر - جانبي من شارع المشير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م صافي سان ستيفانو

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع احمد محمد الادهم, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا في فينشي بالعاصمه وبتقسيط 10 سنوات

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأحدث طرح بالعاصمة +قسط 14سنة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مشروع دجله ڤيو لمعمار المرشدي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقرب استلام للبيع في جولز جانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع