شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1156

52,465 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند المصراوية

    Grey Parrot Realty logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري للبيع في بادية اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٠٠ جنيه

    بدون مقدم! امتلك شقتك بڤيو خيالي في العبور الجديدة

    Kayan El Aqaria logo image

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن في العبور بمقدم 10% وتقسيط حتى 100شهر!

    Kayan El Aqaria logo image

    تراث بارك, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الاندلس 152 متر شامل باكية جراج بالتجمع

    Shamy Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٨٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في كمبوند ازاد في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٨٣٬٦٠٠ جنيه

    وحدتك في إيزولا شيراتون بأنظمة سداد مريحة وخصم كاش

    Kayan El Aqaria logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة وتقسيط 100شهر في تراث بارك العبور

    Kayan El Aqaria logo image

    تراث بارك, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأسعار زمان! شقة بحري للبيع بارقى موقع بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في الأندلس بكمبوند تابع للرئاسة

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالاندلس استلام فوري باقل سعر 3غرف امامي متكرر

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة215 م للبيع في الباتيو اورو تسليم فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 107م فيو مفتوحB14 امام الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 225 متر في قلب مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الأندلس 1

    Grey Parrot Realty logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن 150 م للبيع متشطبه بالكامل كارميل سوديك.

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة في النرجس الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الراقي شقة بحري غير مجروحة للبيع بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل الخمايل مرحلة رابعه نصف تشطيب بحري

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٨١٢٬٦٤٤ جنيه

    Loft 3 Bedrooms for Sale in ZED West

    Maskan Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٤٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة استلام فوري مقدم واقساط

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع