بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 7

2,266 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بيع في كمبوند زايد ديونز

    West Field Property Consultancy logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في الباتيو أورو مساحه مميزة

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس برايم لوكيشن بكمبوند المراسم

    Gold Routes logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بارقي كمبوند بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في لاميرادا بفيو وموقع مميز

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • جرين تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٦٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,جرين تاون

    3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 158م للبيع استلام فوري في Vye باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيفث سكوير المراسم

    متصدر

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري في شيراتون ع طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالتقسيط استلام 2026 في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت فيو مفتوح غير مجروح تشطيب فندقي

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر في سوديك أكتوبر بلازا – إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس في سراي موقع مميز علي حمام سباحة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكيفات في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٩٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكيفات في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٩٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم اخر بنت هاوس استلام فورى لافيستا كاسكادا

    Square Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • سكاي هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dana Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهاوس بالحى الثاني فيلات الشروق 2 160م للبيع

    LEVERAGE logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قمة الفخامة في بنتهاوس District 5 -القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس متشطب باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر بنت هاوس استلام فورى لافيستا كاسكادا بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - اول سكن ماونتن فيو chillout park

    متصدر

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة الأهرامات | فيو لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع استلام فوري في كريك تاون وباقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالفرش تشطيب مودرن للبيع تشيل اوت اكتوبر

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالفرش والاجهزة -ماونتن فيو تشيل اوت

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Patio Casa | تشطيب كامل

    Beltone logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع