عقارات 2 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 399

37,008 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    تكملة اقساط شاليه بجاردن ريسيل في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة في سهل حشيش ريد هيلز عائد استثماري مصر

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس جاردينيا 3هايتس قريبه من محور محمد نجيب

    AMG. logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الاندلس علي محور محمد نجيب

    AMG. logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في new capital city

    Held Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٥٣٬٥٥٠ جنيه

    فرصة مميزة في ليك فيو 2 شقة 141 متر اطلالة رائعة

    MD Signature logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس استلام فوري فى المستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 112 متر مع سوديك قسط 7 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 112 متر مع سوديك قسط 7 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١١٩٬٦٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر لسرعه البيع ع اللاجون استلام 12\2026

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه-حديقة فيو عالبحر وحمام السباحة لاسيستا

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند دي ماري الشيخ زايد بمقدم10%فقط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي اقساط فيو مميز

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شالية لللبيع بالقسط في الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٨٤٬٤٤٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات في افضل لوكيشن

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شالية- استلام فوري - إطلالة على البحر

    Emtdad Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالأجهزة على البحر - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100م استلام فوري -بانوراما بورتو سخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة على حمام سباحة استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح محدود شقة 120م متشطبة بالعلمين فوري على البحر

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في الياسمين 6 بمدخل خاص وحديقة خاصه

    AMG. logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة علي الاستلام بموقع مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦١١٬٢٠٠ جنيه

    ”فرصة تأجير عالية الطلب في لا مورا“

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع