عقارات 2 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 395

37,017 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م ( متشطبة جاهزة للتسليم ) فـ التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبة للبيع من المراسم في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% قسط على10سنين شاليه اميز موقع ساحل شمالى

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٥٩ متر مربع

    ٢٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للمعاينة والاستلام الفوري شاليه بانورامي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد التجمع

    Tasweeq For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 144م للبيع بحري مفروش بالكامل مراسي

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بمقدم 185 الف صف اول لاجون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل بكمبوند تاج سيتي متشطب بالكامل

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبه للبيع التجمع الخامس من ام سكوير

    Oaks Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف نوم في Zed Towers

    Maskan Consultancy logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 780 الف استلم فوري قلب التجمع وامام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بمقدم 185 الف صف اول لاجون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر فيو من جميع الغرف تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في لاڤينيير مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري ((متشطبة تسليم فوري )) بـ التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في التجمع الخامس بفيو مميز

    Oaks Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب علي البحر قسط حتي 9 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥١٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه للبيع 2 نوم موقع مميز وأفضل سعر

    Gate real estate marketing logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في سراي بمقدم ٤٠٠،٠٠٠

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجاردن في مارينا بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي 111م فوري على لاجون باقل سعر جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١١٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الان في سوديك بأقل مقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر بالسعر القديم البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع