محلات تجارية تجاري مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 7

163 عقارات أخرى
  • 9

    محل تجاري

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالكرافت زون بمدينتي 76م فرصه للاستثمار

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر إداري وتجاري 200م للبيع بمحمد فريد هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شارع محمد فريد, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    6

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    محل تجاري

    ٥٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل استلام فوري متاجر بمدينه الشروق

    ميركادو مول, الحي الثاني غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    ٢٧ متر مربع

    ٢٠٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل 36م بمنطقة حيوية تشطيب سوبرلوكس

    Oscar logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    محل تجاري

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالمعادي الجديده

    Hirondelle Properties logo image

    شارع 262, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه للبيع في مدينة السلام بأقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    شارع سوق اطلس, السلام الشرقية, مدينة السلام, القاهرة

    2

    ٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصة تجاري بعائد سنوي 31% بنظام الاسهم

    اشتري بيتك logo image

    مجمع أعمال القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٩ متر مربع

    ٥٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك حصة تجارية متاجرة استلام فوري بعائد سنوي 25%

    اشتري بيتك logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦ متر مربع

    ٥٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل ١٦.٢م سيتي مول ٥ الشروق من مناطق حيوية

    Remax Style logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    لا يوجد

    ١٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز صيانه للبيع في مدينتي, محل للبيع في مدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل سوبر لوكس للبيع في مول شهير – مدينتي

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي السراج مول مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 2 حمامات للبيع في شارع الخليفه المأمون - روكسي - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    محل تجاري

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الخليفه المامون تجارى متميز للبيع لجميع الاغراض

    ElGammal real estate logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع