محلات تجارية تجاري مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 4

163 عقارات أخرى
  • 11

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 60م يصلح لجميع الانشطة للبيع - مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع على شارع عين شمس الرئيسي ميدان النعام

    Al Ofok Investment logo image

    شارع النعام, حلمية الزيتون, حي الزيتون, القاهرة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري "سوبر لوكس" للبيع بموقع حيوي - مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأعلي قيمه إيجاريه بالعاصمه بأقساط علي 5سنين

    Roots Real Estate logo image

    شانزليزيه مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥ متر مربع

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 97م متشطب بالسوق الشرقى فى الرحاب

    Top Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٠٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار محل للبيع متأجر لبراند فى افينو مول

    Top Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣٢٩٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري مسجل شهر عقاري 40 متر متأجر ب16.5 الف ..

    Al Ofok Investment logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    محل 37م كونر لقطه بأقل سعر للمتر فى الداون تاون

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٢٠٠٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع متشطب بالكامل في ( HQ ) التجمع الخامس

    Aspire Properties logo image

    ان 90 بيزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٧٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بأعلى قيمة ايجارية بمنطقة الاعمال المركزية

    Roots Real Estate logo image

    برج تريتون, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    محل تجاري

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    1

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • محل تجاري - استوديو - 1 حمام للبيع في التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    محل تجاري

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مجهز بالكامل أمام بوابة 23 الرحاب والسوق الشرقي

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    محل تجاري

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    1

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري متاجر ب 10000 علي بلازة المول مساحة 32 م

    Al Ofok Investment logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري متأجر للبيع علي بلازة المول 50 متر لقطة

    Al Ofok Investment logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز بأعلي عائد استثماري بمنطقه CBD وبتقسيط10س

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٨ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٣٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    محل جاهز للمعاينة بالداون تاون بأعلى عائد استثماري

    Roots Real Estate logo image

    لافييت مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٩٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي متاجر ب 20.700 شهريا متشطبة في التجمع

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٬٧٤٢٬٢٠٣ جنيه

    محل للبيع لايف مول الشروق 29م واجهه تقسيط ع 5 سنين

    EG.Estate logo image

    لايف فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    ٣٠ متر مربع

    ١٢٤٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٣٬٦٨٦٬٠٧٠ جنيه

    محل للبيع لايف مول الشروق 29م واجهه تقسيط ع 5 سنين

    EG.Estate logo image

    لايف فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    ٢٩ متر مربع

    ١٢٧٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٩٣٤٬٧٨٠ جنيه

    محل لايف مول الشروق تقسيط 5 سنين واستلام 6 شهور

    EG.Estate logo image

    لايف فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    ٣١ متر مربع

    ١٩١٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٨٤٩٬٤٨٧ جنيه

    محل واجهه لايف مول الشروق بالتقسيط واستلام 6 شهور

    EG.Estate logo image

    لايف فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    ٣٢ متر مربع

    ١٨٢٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٩٣٤٬٧٨٠ جنيه

    محل لايف مول الشروق تقسيط 5 سنين واستلام 6 شهور

    EG.Estate logo image

    لايف فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    ٣١ متر مربع

    ١٩١٬٤٤٤ جنيه/متر مربع