عمائر تجاري مفروشة للبيع في القاهرة

54 عقارات أخرى
  • 9

    بناية كاملة

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري للبيع في هيلوبليس مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني في الميرغني علي شارع رئيسي متشطب بيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٬٤٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    بناية كاملة

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني 1,650 متر في شيراتون متشطب بالتكيفات للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ١٬٦٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى ديستريكت 5 مؤجر للبيع بافضل عائد استثماري

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٨٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري ارضي+4 دور للشركات موقع مميز يتم تشطيبه

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني بيع مع اقساط متشطب مع التكيفات في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ٣٬٧١٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مبنى تجاري إداري طبي كامل التشطيب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    بناية كاملة

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية نادرة ومثالية – مستشفى متكاملة للبي

    Fixed Assets logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    ٣٩٬٠٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار حضانة للبيع 650 متر بعائد شهرى

    Top Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني للشركات جاهز و مفروش بالكامل علي شارع رئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني مفروش للبيع مباشر علي شارع صلاح سالم

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    ١٬٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري بمساحة ١،٢٠٠ متر مربع للبيع في المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    بناية كاملة

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى اداري للبيع-كايرو بيزنس بارك

    CLICK logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    ٢٬١٣٦ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني للبيع متشطب بالكامل 5715 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٥٬٧١٥ متر مربع

    ١٧٤٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٩٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري 4900م للبيع متأجر متشطب التجمع الخامس

    متصدر

    Capital Commercial CCIM logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٤٬٩٠٠ متر مربع

    ١٩٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني أرضي+ 3 أدوار في أمتداد عباس العقاد مدينه نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    6

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٢٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بإطلالة و مساحة مميزة وقريب من كل الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    بناية كاملة

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4550 م رخصة اداري مبني 8 ادوار ناصية العروبة م ج

    Bero Real Estate logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    7+

    ٤٬٥٥٠ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري للبيع | موقع مميز | سرايات المعادي

    Emkan for Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    ٦٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني متأجر بعائد ربح عالي في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

3

    ٦٣٢ متر مربع

    ١٧٤٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري 385م تشطيب كامل في شيراتون للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني تجاري 2400م بموقع رئيسي في مجمع البنوك التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٬٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    بناية كاملة

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري 385م تشطيب كامل في شيراتون للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٠٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    بناية كاملة

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني للبيع علي كورنيش المقطم 5000 متر مربع

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    7+

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار مميز على ضفاف النيل للبيع في الزمالك،

    Mas Egypt Real Estate logo image

    الزمالك, القاهرة

    7+

    ٧٧٦ متر مربع

    ١٬٢٨٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع