بيوت و فلل للبيع في سيدي عبد الرحمن

879 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هاسيندا باي أقل سعر في السوق !!!!

    Conquer Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه صف ثاني علي البحر في بلايا غزا

    Premises logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٩٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو كامل علي البحر في مراسي باي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٠٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على اللاجون مباشرة ستاندالوان للبيع - مراسي بلانكا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٦٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اقل سعر لفيلا كبيره في مراسي صف ثالث من البحر

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع على الجولف مباشرة في فيردي مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في Isola Marassi بموقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مراسي فول سي فيو مباشر علي البحر بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٢٬٦٦١٬٨٨٨ جنيه

    فيلا فاخرة مطلة على المارينا والبحر في مراسي ريد

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٨٥ متر مربع

    ٢٤٣٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مزدوجة على اللاجون في بلايا | جاهزة

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٦٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • ستيلا ريفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,ستيلا ريفيرا

    1 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش علي البحر , بــ خصم كبير فيلا 3 أدوار ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٦٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب صف أول جولف - بحري - مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٢٨ متر مربع

    ٢٠٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا بأطلالة بحر 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٨١ متر مربع

    ١٣١٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالفرش راقى جدا مع كابن و بوول خاص لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اولي صفوف البحر فيو بحر و لاجوون مع الكابن

    Apart Real estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا بيتش 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مرسيليا بيتش 4

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع صف ثاني بسعر اقل من سعر الماركت

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٤٦٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل تكييفات موقع مميز حديقه خاصه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بموقع استراتيجي ببلايا غزالة

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٧٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تشطيب كامل صف أول على البحر تلال الساحل

    Property Network logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره صف اول بحر-موقع مميز جدا-اطلاله فاخره

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٥ متر مربع

    ٥٧٩٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • سي ذا سي قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٨١٬١٠٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    3 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على البحر في مراسي-شايفه بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7+

    ٦٩٦ متر مربع

    ٤٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا V3 في اعمار مراسي جاهزه للأستلام متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول بحر للبيع مفروش بالكامل ف امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل | أرض 1000 متر | إطلالة البحر

    Country For Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٩٨٥٬٨٧٥ جنيه

    تاون مارسيليا بيتش 5 فوري | قسط ورأس الحكمة

    Selection Code logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • ذا ويف بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    3 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…