بيوت و فلل للبيع في كيو نورث

11 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دي مش فيلا وبس… دي أعلى مستوى من الرفاهية

    Inspire Homes logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بحمام سباحة صف اول علي البحر للبيع

    Property Hills Star logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين200م بمقدم1.6 جاهز الصيف الجاي وقسط ع10س

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة صف اول علي البحر بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل حديقة جراج خاص

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • كيو نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Q Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,كيو نورث

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الطرح فيو علي البحر مباشرة مقدم 10%

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الطرح الاول تشطيب كامل فيو مفتوح بحر مباشر

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحر مباشرة مقدم 10% تسهيلات على 8 سنوات

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل وتسهيلات حتي 5 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    اقساط عل 10 سنوات-تشطيب وفرش كامل

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك دايركت ع كريستال لاجون الساحل الشمالي

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٧ جنيه/متر مربع