دوبلكس للبيع في راس الحكمة

170 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل دوبلكس متشطب بالكامل | 174 متر | أزها الساحل

    Oqood Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبليكس 5%مقدم اقساط حتى 8 سنوات سي فيو

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٩٠٤٬٣٨٨ جنيه

    دوبلكس 122م تاني وتالت بحري ع اللاجون ف كالي كوست

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في جايا (Gaia) رأس الحكمة |

    Aqarpedia For Resale logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 240 متر استلام فورى ز مفروش بالتكيفات

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ناوس آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٨٤٥٬٦٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 3 غرفة

  • 8

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطب استلام قريب في كالي كوست

    Z Investments For Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل 108 متر في كالي كوست راس الحكمة

    TREX logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي واول بجنينه جايا الساحل ١٨٠م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٩٣٦٬٨٨٠ جنيه

    دوبلكس بحري 194م لوكيشن مميز للبيع في جايا صبور

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • سيليبريشن ويست بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٨٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ويست بيتش سلبريشن الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي واول بجنينه جايا الساحل ١٨٠م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي واول بجنينه جايا الساحل ١٨٠م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس جايا الساحل ارضي ١٢٠ متر بحديقه ١٨٠ م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٥٬٩٣٦٬٨٨٠ جنيه

    دوبلكس بحري 194م لوكيشن مميز للبيع في جايا صبور

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي على البحر فى جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • راملا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٤٥٬٦٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,راملا

    2 - 6 غرفة

  • 13

    دوبلكس

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس على البحر فى جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبليكس 5%مقدم اقساط حتى 8 سنوات سي فيو

    Egypt Best Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع في الساحل الشمالي راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ٨٣٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٥٤٥٬١٧٥ جنيه

    دوبلكس بحديقه ٣ غرف دايركت على الاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كالي كوست دوبلكس موقع متميز تشطيب كامل

    Triple S Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • مصيف راس الحكمه

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩١٦٬٢٨٨ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,المصيف

    1 - 6 غرفة

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي متشطب بحديقه خاصه في ماونتن فيو الساحل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 5 غرف رملة راس الحكمة متشطب مكيف فيو لاجون

    Compound Hekaya logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٩٣ متر مربع

    ٩٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس جايا الساحل دور اول وتاني بحري ١٩٢ م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان دوبليكس 5%مقدم اقساط حتى 8سنوات سي فيو

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان دوبليكس 5%مقدم اقساط حتى 8سنوات سي فيو

    Egypt Best Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • سيشور

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة