شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 297

7,481 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على حمام السباحة للبيع في وان 7 ريزيدنس

    ROI For Real Estate logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٢١٬٣١١ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في لونج بيتش ريزيدنس

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك فى هب ريزورت شقه91م غرفتين50%وقسط سنه

    SAMA Real Estate Investment logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتى فى ستون هايتس ادفع 35% وقسط الباقى على30شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٢٠٠ جنيه

    عرض حصري خصم 20% في هب ريزورت , استلام فوري

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فى مجاويش 47م مقدم 50% و تقسيط على 18 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing apartment in Boutique Community on 5years

    Relax Red Sea logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه هادئه ومريحة علي بعد خطوات من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو رائع علي البحر للبيع في كمبوند ذا فيو

    Home Hunters EG logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١١٥٬٥٥٠ جنيه

    7 Years Installments Apartment In Sahl Hasheesh

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مكادي هايتس بالتقسيط على 6 سنوات

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٥٨٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 69م غرفه واحده ادفع35%وقسط الباقى على سنتين

    SAMA Real Estate Investment logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury 3-Bedroom Flat in New Marina

    نيو مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري في هب ريزورت خصومات للكاش ومدة تقسيط اطول

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥١٥٬٥٠٧ جنيه

    شالية للبيع فى فيراندا سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٤٩٬٩٨٥ جنيه

    شقة للبيع في توايا سهل حشيش.

    ROI For Real Estate logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة 121 م عرض مميز خصم 20% للدفع كاش في هب ريزورت

    SAMA Real Estate Investment logo image

3

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م غرفتين كومباوند هاب ريزورت 50%مقدم قسط سنه

    SAMA Real Estate Investment logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٩٬١٨٠ جنيه

    6 Yrs Installments Chalet For Sale / Sahl Hasheesh

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    Partial seaview apartment in prestigious community

    Beyoot logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة بغرفة نوم واحدة دخول الشاطئ طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري هب ريزورت خصم 20% للدفع كاش شقة121م 3 غرف

    SAMA Real Estate Investment logo image

3

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In Blanca Gardens II Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 35% في مبنى سيسكيب بمنطقة الأحياء

    SAMA Real Estate Investment logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 25% عند الدفع كاش في ستون هايتس وحدات في بحر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع