شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 294

7,481 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص علي وحدة 72متر في هب ريزورت مقدم تعاقد 35%

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لودج بحديقة خاصة وإطلالة بحرية – وادي جبال

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٠٬٣٨٣٬١٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In West Golf El Gouna

    ROI For Real Estate logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ثلاث غرف فاخر للبيع في كمبوند ون 7 الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    اصغر وحده مميزه فيو pool في هب ريزورت بمقدم %50

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مع شاطئ خاص ، طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٢٢٬٧٦٠ جنيه

    أسلوب الحياة الفاخر في ستون هايتس الغردقة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٧٩٬٤١٩ جنيه

    فندق Sea Light الغردقة شقة بغرفة نوم واحدة للبيع

    Homes Bay logo image

    سي لايت اريبيا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 3 BR Apartment with full sea view -Azzurra

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٥٩٬٢٠٦ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في اكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥١٬٥٧٥ جنيه

    منزل واستثمار: غرفتان نوم 87 مترًا مربعًا / 4 سنين

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم شقة للبيع في سوان ليك الجونة ، موقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 bedroom villa for sale in Mirage Bay hotel

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى سوما باي البحر الاحمر مقدم 5% وقسط 7سنين

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٥٩٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٥٬٥٠٠ جنيه

    شقتك الواسعة و حديقتك بانتظارك!

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الفاخرة بتريفانا ابتداءً من 2.6 مليون

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٣٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    هورغادا هاب – شقق للبيع جاهزة للتسليم

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٢٦٠ جنيه

    شاليهات في قرية ميراج باى بالتقسيط- الاستلام فوري

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    1-Bedroom Apartment with Stunning Sea Views

    ROI For Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتشف منزل أحلامك في مكادي هايتس، الغردقة!

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثنائية بإطلالة علي البحر مكونة من غرفة نوم

    Homes Bay logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانورامية مطلة على البحر للبيع في سيلينا باي

    ROI For Real Estate logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    استثمر في جراندجيت-شقة 2غرف بمساحة82م تقسيط4 سنوات

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في شولان جونة موقع مميز جاهز للسكن الفوري

    Good Vibe Homes logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٣٤٧٬٢٢٥ جنيه

    شقة للبيع في سهل حشيش بالتقسيط على 8 سنوات

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع