شقق تطل على الماء للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 296

7,481 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع استثنائي على بعد دقيقتين للشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بتشطيب فاخر وخدمات شاطئية متكاملة

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٥٬٧٨٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع في لونج بيتش ريزيدنس الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Apartment with pool view

    Beyoot logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٩٢٤٬٩٧٨ جنيه

    Prime 2BR Apartment in Soma Breeze | Sea View

    ROI For Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٥٣٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز دقائق من الشاطئ ، عائد ايجاري

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 100م في هب ريزورت مقدم 35% وتقسيط 24شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٤٬٤٦٧ جنيه

    1 BR Apartment with sea view in prime community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٦٤٬٠٤٨ جنيه

    Luxury apartment 2 BR with sea view and garden

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٠٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل دقيقتين من الشاطئ عائد استثماري

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل دقيقتين من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتشف شقة أحلامك في كمبوند لافايا، الغردقة!

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن فورا ، مفروشه بالكامل ، موقع متميز

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury 2 BR Apartment with premium sea views

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه مع رؤية رائعه للبحر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة من غرفتي نوم مع حديقة خاصة

    ROI For Real Estate logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بتشطيب فاخر وخدمات شاطئية متكاملة

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مذهلة مكونة من غرفتي نوم بإطلالة على البحيرة

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن -تشطيب فاخر شاطئ خاص تري البحر

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٢٣١٬٨٨٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع من غرفتي نوم في منتجع إمبريال

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٣٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن فورا ،مباشرة علي حمام السباحة

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٩٩٩٬٧٢٦ جنيه

    موقع متميز – إقامة فندقية على مدار العام

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٨٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع في رأس سوما من ترافكو

    ROI For Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ١١٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٤٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في البايو سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع