شقق تطل على الماء للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 2

1,673 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كارميل سوديك موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٨٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالقرب من بيفرلي هيلز في كمبوند كارميل

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بارتفاع مزدوج بجانب سوديك من المراسم

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شقق وفيلل بأفضل سعر في سولانا زايد الجديد

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند كارميل سوديك في نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٧٣٬٦٤٩ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بمقدم 5% علي 10 سنين اقساط

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ويست فيو زايد | تشطيب كامل وقسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في سولانا زايد قسط على 10 سنوات

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم متشطبة بالكامل | مقدم 5% وتقسيط على

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة ف نيو زايد جنب اعمار مقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى بيل فى اعمار دايركت على اللاجون

    Full House West logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين متشطبة برايم لوكيشن استلام فوري قسط ع10س

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 124م في سوديك برايم لوكيشن بمقدم 5% علي 10س

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كارميل Sky House وحدة كورنر متشطب وفي موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس٢١٣م للبيع فى كارميل اقل سعر

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في نيو زايد بمقدم واقساط بجانب سوديك ذا استيتس

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في نيو زايد لقطه في مراسم

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ف سولانا نيو زايد 0% مقدم ع 10س اول طرح

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 164 ريسيل استلام قريب متشطبه بتكيفات

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى سولانا زايد مقدم 5% قسط على 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن استلام فوري أقل سعر في نيو زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف المراسم نيو زايد فيو لاند سكيب مقدم 2

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في فاي وكارميل سوديك شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كارميل سوديك أقل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع