شقق تطل على الماء للبيع في دى جويا, مدينة زايد الجديدة

4 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر و اطول سداد

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة شقة بمقدم 5% و بالقسط على 15 سنة

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل دي جويا ريزيدنس170م والقسط علي 12س

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع