شقق تطل على الماء للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد

1,673 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٩٬٩٨٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقه131م بمقدم998الف استلام سنتين فنيو زايد

    New Arkan Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا ويست لوكيشن مميز متشطبه .

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على النيل بتقسيط على 8 سنين في زايد ج

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة من سوديك بمقدم 5% وقسط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل في نيو زايد بالتقسط حتي12

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى افضل مطورين نيو زايد وقسط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م مارفيل المراسم تشطيب كامل 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كمبوند VYE سوديك – نيو زايد

    DMG logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة115م بلوجار على الصحراوي دايركت أمام مطار سفنكس

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف للبيع فى بلوجار امام مطار سفنكس

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م بفيو بانورامي بالقرب من بيفرلى يالتقسيط

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٣٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في مارفيل بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 10 سنين في 140م متشطبه فWest View

    Promax Property Investors logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 145م بدون مقدم وقسط على 10 سنين في Lugar

    Promax Property Investors logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع أستلام فوري في سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 180م بفيو كامل على اللجون فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين بيل في اعمار باقل سعر تشطيب كامل

    Element logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ف قلب الشيخ زايد مساحة 180م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كارميل سوديك موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٨٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالقرب من بيفرلي هيلز في كمبوند كارميل

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بارتفاع مزدوج بجانب سوديك من المراسم

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شقق وفيلل بأفضل سعر في سولانا زايد الجديد

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند كارميل سوديك في نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٧٣٬٦٤٩ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بمقدم 5% علي 10 سنين اقساط

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٥٣ جنيه/متر مربع