شقق تطل على الماء للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 8

1,671 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لغرفتين للبيع استلام 2027 في كمبوند ريفرز

    Zayed Homes logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجاردن بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر مميز امام مطار سفنكس

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع في نيو زايد قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند بجميع الخدامات في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لوكيشن مميز فيو على الفيلات اقل سعر - سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل ويست فيو بنيو زايد ع10y

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة غرفة نوم واحدة جاهزة للسكن في Karmell

    Residia logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي + حديقة للبيع Vye سوديك تشطيب كامل

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٨٣٬٥٨٠ جنيه

    فاي سوديك شقة أرضي جاهزة للاستلام في موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بموقع مميز في إعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مارفيل مراسم شيخ زايد بجوار سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 180م استلام فورى متشطب فى نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بموقع مميز وافضل سعر فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ويست فيو زايد 3 غرف مقدم 10% تقسيط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    82م فيو مميز ب5% مقدم تقسيط 10 سنين في Karmell

    Promax Property Investors logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٦١٬٢٦٤ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سولنا ويست

    Smart Assets Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري ف زايد مقدم 400K وكاش ب6.8M

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان تشطيب كامل في ويست فيو-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10%

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في لوجار مع جيتس-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع