شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 814

20,466 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م قطه للبيع فى كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل للبيع بكمباوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مميزه متشطبه بالكامل و واجهه بالكامل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٣٢٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63م مميز جدا وبسعر لقطه جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 3 غرف و 2 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م مميزه في كمبوند قطامية جيت استلام 3 شهور

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م 3 غرف تكملة اقساط في كمبوند قاطميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع 122م في Noor City

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع ريسيل فى كريستال بلازا نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع ريسيل/استلام فوري -كايرو فيستيفال

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل في قطاميه جيت فيو بحيره

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة في المشروع مفيو مفتوح وبحري

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 3 غرف و 2 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 96 م في Noor City الدور الارضى

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 93م لقطه للبيع فى كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمبوند دجله لاند مارك بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مميزه متشطبه بالكامل فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مميزه متشطبه بالكامل فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 67م في مدينتي ڤيو بارك الدور الارضي

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في دجله لاند مارك فيو حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م مميز في كمبوند قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقطاميه جيت على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع