شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 815

20,466 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ريسيل بسعر مميز 230م / باتيو اوروا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقل من 9 مليون - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا – العاصمة الإدارية

    Q VISION logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 172م في Noor City ارضى بجاردن

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل برايم لوكيشن بسعر مميز - هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي العروبة 400م بسعر مميز غير مجروحة

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع العروبة, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سراي مرحلة كرونز

    Home Destination logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي في مدينة المستقبل

    Home Destination logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م للبيع ريسيل نصف تشطيب لوكيشن مميز لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 67م في Noor City الدور الثالث

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م ارضي متشطبه جاهزة للاستلام / باتيو اوروا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري دور اول للبيع ريسيل / باتيو اوروا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م مميزه في كمبوند قطامية جيت استلام 3 شهور

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Smart Assets Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٧٥٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر مدينه الامل بافضل موقع بمدينة نصر

    ERMA Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي كمبوند استلام 2026

    Premises logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل للبيع ريسيل الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري للبيع ريسيل - الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 82م في Noor City الدور الاول

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مفروشه بالكامل للبيع في باتيو أورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة استلام فوري للبيع ريسيل, باتيو اورو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بفيو علي حمام السباحه الرئيسي بسعر مميز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٩٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 157م تشطيب كامل للبيع ريسيل - 90 افينيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع