شقق تطل على الماء للبيع في القاهرة, صفحة 813

20,466 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م مميز في كمبوند قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فيو مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين علي دائري المعادي مباشرة

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 94م برايم لوكيشن أمام الحي الدبلوماسي مباشرة

    Inspire Homes logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مميزه متشطبه بالكامل فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م 3 غرف تكملة اقساط في كمبوند قاطميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م 3 غرف تكملة اقساط في كمبوند قاطميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة في المشروع مفيو مفتوح وبحري

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمبوند كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63م مميز جدا وبسعر لقطه جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م مميز في كمبوند قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة في المشروع مفيو مفتوح وبحري

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م مميزه في كمبوند قطامية جيت استلام 3 شهور

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63م مميز جدا وبسعر لقطه جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمشروع كريستال بلازا فيو مفتوح مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كريستال بلازا فيو حمام سباحه مفتوح كاش 4.200.000 ف

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م فيو مفتوح علي ميدان محمد ذكي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةلقطةللبييع ريسييل في دجلة لاند مارك 144م

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 3 غرف و 2 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 8 مليون للبيع برايم لوكيشن / تاج سيتي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كريستال بلازا فيو الفيلال مفتوح اقل سعر كاش 3.900.

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع