شقق تطل على الماء للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 11

601 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بحديقة استلام فوري في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيو جيزه

    New Casa Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميد هيلز* من تطوير شركة أورا للتطوير العقاري

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٠٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميد هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٣٢٢ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه متشطبه لوكيشن مميز باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف متشطبه بفيو علي جاردن بجوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 375م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5.8 مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن كاملة التشطيب في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٣٥٬٦١٧ جنيه

    شقة 135 م فيو بحيرات للبيع في 31 ويست بجوار بامبو

    Property  Hills. logo image

    ٣١ ويست, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات بفيو مميز في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات ف بيراميدز هيلز فيو الاهرمات

    Property Hills VIP logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مطلة على الأهرامات مع دخل بالدولار

    Crafters Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مطلة على الأهرامات مع دخل بالدولار

    Crafters Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

6

    6

    ٩٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م بجوار نيو جيزه من انيرشيا بسعر لقطه

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الاهرامات فى مشروع براميدز هايتس

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم5% بالتقسيط ع اطول فترة بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الاهرامات فى بيراميدز هيلز بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الماركت شقه في ويستريدج نيو جيزه

    plan-B logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للاستلام 198م بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جدا داخل نيو جيزه برايم لوكيشن الترا لوكس

    Gate real estate marketing logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع