شقق 180 متر للبيع في نيو جيزة

184 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى مفروشة سوبر لوكس للبيع فى كارنال

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة احلامك بتشطيب راقى وسعر لقطة فى امبرفيل

    plan-B logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م متشطبه استلام فورى بالتقسيط بجوار نيو جيزة

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة خصم 40%لاول مرة من بالم هيلز

    Realm Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أمبرفيل – نيو جيزة بإطلالة جولف

    Buyerside logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٩٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة على البحيرة – نيو جيزة

    Beltone logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ويستريدج-نيو جيزة

    plan-B logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175متر بالتكيفات موقع مميز استلام فوري

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بفيو مميز 173م بـAmberville

    Property Hills Star logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173م أمبرفيل نيو جيزة فيو لاندسكيب

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في نيو جيزة – أمبرفيل

    RE/MAX Everest logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في New Giza

    Flip logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو بالم هيلز أمبرفيل نيو جيزة

    Brokers Hub logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة امبرفيل نيو جيزة.

    Topaz Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في امبرفيل مطبخ وتكييفات

    plan-B logo image

2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو في امبرفيل نيو جيزه

    plan-B logo image

استوديو

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في نيو جيزة – أمبرفيل

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت شقة تشطيب راقي فيو لاندسكيب

    متصدر

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في كمبوند نيو جيزة مرحلة جاسبر

    Premium Real estate logo image

1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في نيو جيزة امبرفيل

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة متشطبة استلام فوري في نيو جيزة

    I-Move logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة متشطبة بالكامل في نيو جيزة

    Beltone logo image

1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب كامل بالمطبخ في نيو جيزة

    The Way logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع