شقق تطل على الماء للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 15

600 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ويست ريدج نيو جيزة

    Vira Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى امبر فيل

    Vira Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 نوم للبيع فى نيو جيزة

    Vira Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم للبيع فى نيو جيزة تشطيب كامل

    Vira Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى نيو جيزة

    Vira Real Estate logo image

1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جداا علي بحيره ومساحه خضراء كبيره

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بروف بفيو أهرامات فى بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٨٢١٬٢٠٠ جنيه

    اميز شقة 3غرف في جولز اقساط علي 9سنوات

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على احلي فيو فى المشروع بحرى بسعر لقطة استلام فورى

    Corporate Deals logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة وجاردن كبيرة استلام فورى بجوار نيو جيزة

    Corporate Deals logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢١١٬٦٤٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز – 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف 197م للبيع استلام قريب كمبوند JOULZ

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٤٩٦٬٨٥٤ جنيه

    شقة فندقية غرفتين نوم في Twilight New Giza Compoun

    Homescout logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إستلام فوري بالتكييفات والمطابخ بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إستلام فوري بالتكييفات والمطابخ بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في بيراميدز هايتس بالتقسيط علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في موقع مميز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600 الف امتلاك دوبلكس متشطب في بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ب قسط ل 8 سنين باكثر سعر مميز

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بروميناد ريسدينس في الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في نيو جيزة – لوكيشن مميز جدًا

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة للبيع فى ويست ريدج نيو جيزة

    Vira Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند نيو جيزة كارنيل فيو بحيرة - 223م

    Vira Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس موقع مميز امبر فيل

    Vira Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع