شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 571

14,813 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز للبيع 310م علي النيل مباشر

    Property insider logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل متشطبة بالكامل RTM

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن بكيان 130م 3 غرف اقل سعر

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م+جاردن225م بالشيخ زايد امام بيفرلى هيلز 8س

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/روف/للبيع/بالم باركس/موقع مميز/مفروش

    Home Destination logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل تشطيب الترا سوبر لوكس

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس 190م ماونتن فيو تقسيط و استلام فوري

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور اول فكمبوند الخمايل متشطبة بالكامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع بسعر أقل من السوق في بليس جيت

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات برايم لوكيشن

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٢٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED West – الشيخ زايد تطل علي بارك

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة و موقع مميز في آي سيتي اكتوبر

    Element logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه147م متشطبه استلام فورى أقل مقدم قرب مول مصر 7س

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بموقع و سعر مميزين في كازا بيفرلي هيلز

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٧٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند آي سيتي أكتوبر مساحة 160

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/روف/للبيع/بالم باركس/ حمام سباحة/مفروش

    Home Destination logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع في كمبوند VYE سوديك

    Royal Hub Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة مقدم 3.20 شقة للبيع – Zed Park

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فى جرين 6 مقدم 2,200,000 استلام 6 شهور

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 125م كورنر كمبوند لاكولينا الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع