شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 572

14,813 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 5% ف افضل لوكيشن ف حدايق اكتوبر

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فى كمبوند ع شارع النزهة دقيقتين من هايبر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع 210م بالتقسيط اللي يناسبك وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف فى كمبوند على النزهة جمب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة ١٥٠ متر للبيع في اويست كلوب

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 197م متشطبه+تكيفات 0% مقدم قسط 10س بالشيخ زايد

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٩٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه208م +تراس قرب نيو جيزه فيو حمام سباحه قسط 6س

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع اويست نص تشطيب موقع مميزلاجون

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز داخل كمبوند ڤيلدچ ويست

    الافين للتسويق العقاري logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ڤيلدچ ويست – شقة للبيع

    الافين للتسويق العقاري logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع في باديه بالم هيلز بسعر محروق.

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ارضي بجارن للبيع ببادية بسعرمغري

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٠٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بآقل اسعار باديه! شقه ٣غرف بآفضل لوكيش،استلام فوري

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك 148م بــ 27 ألف للمتر بكمبوند جمب هايبر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بجاردن متشطبه بالشيخ زايد استلام فورى قسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة متشطبة غرفتين للبيع في اويست كلوب

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه158م+جاردن الشيخ زايد بيفرلى هيلز استلام فورى

    متصدر

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف فى كمبوند على النزهة جمب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع استلام فوري ١١٧م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فرصة السنة واحجز شقتك 100م باقل سعر ف زايد

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر امتلك شقتك كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع فى اكتوبر بلازا فيو لاندسكيب

    Royal Hub Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف بغرفة مربية ١٧٨ متر للبيع اويست متشطبة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر المتر 27 الف في قلب الشيخ زايد

    New Home for Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع