شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 517

14,845 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 166م متشطبة بجوار مطار سفنكس الدولي

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٣٣٬٠٦٥ جنيه

    بينت هاوس220م متشطب بتكيفات 733الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بها كل المرافق أتعاقد وأستلمها فورى

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٣٣٬٥٢٠ جنيه

    شقة للبيع باميز موقع بكموند بحدائق اكتوبر 160م

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن 2غرفة نوم كاملة التشطيب بمساحة 116متر

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 145م للبيع من ماونتن فيو بتقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف سوبرلوكس قرب نادى الاهلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% امتلك شقتك نص تشطيب و قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل للبيع في الخمائل

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز قسط 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 194م ابراج الشيخ زايد بجوار اركان بلازا

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في رفاهيتك-شقة فندقية لقطةفي قلب الشيخ زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣١٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٣٣٬٠٦٥ جنيه

    بينت هاوس220م متشطب بتكيفات 733الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بصوره بطاقتك فقط تقدر تستلم شقتك ب 480الف وقسط

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه اقل سعر متاح في اي سيتي فوري مرحله MV

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أمضى التعاقد وأستلم شقتك كاملة التشطيب ومتاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف سوبرلوكس قرب نادى الاهلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة 3غرف 149م للبيع بأفضل فيو فى ABHA

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-فيو تحفه باقل سعر متاح برايم لوكيشن مرحله MP

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٣٣٬٠٦٥ جنيه

    بينت هاوس220م متشطب بتكيفات 733الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٧٣٣ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٣١١٬١٧٦ جنيه

    شقة للبيع باميز موقع بكموند بحدائق اكتوبر 149م

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقةفي كمبوند فيلدج ويست .

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٣٣٬٠٦٥ جنيه

    بينت هاوس220م متشطب بتكيفات 733الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في الشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع