شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 518

14,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 292م للبيع ع محور 26 يوليو قرب مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع تحفه خلف مول العرب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وموقع لشقة 3غرف للبيع وبجوار نيوجيزة

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري جاهزة للمعاينة في بادية

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 275م ف قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند الربوة

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 158م للبيع بموقع وفيو مميز بـ Six West

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل سوبر لوكس مفروشة بعدادات كاملة

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد بـ5% و امتلك شقتك 3 غرف في قلب زايد ع لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد بـ5% و امتلك شقتك 3 غرف في قلب زايد

    New Home for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م+49م بنتهاوس 2 غرف كاملة التشطيب Vye SODIC

    Western House logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة غرفتين 158م متشطبة بأفضل فيو بسوديك

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة 3غرف 171م متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات 153م فى قلب زايد القديمة

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بفيو مميز 173م بـAmberville

    Property Hills Star logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون في قلب زايد شقة للبيع 3 غرف بمقدم 5%

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في قلب الشيخ زايد جنب هايبر قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٤٣٬٦٧٤ جنيه

    أٌقل سعر شقه ريسيل ب مقدم 2.7 فقط والباقي اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في قلب الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة بحديقة خاصة بموقع مميز في أو ويست

    SG Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 190م بأفضل موقع وأقل سعر بأكتوبر

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من المراسم نيو زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لبنتهاوس 245م متشطب بقلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضى بجاردن 186م بموقع وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون في قلب زايد شقة للبيع 3 غرف بمقدم 5%

    New Home for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م 3 غرف دور أول نصف تشطيب مرحلة كور OWest

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٥ جنيه/متر مربع