شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 513

14,845 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فورا وبعدين قسط 3 سنين شقة لقطة -زايد القديمه

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبه 125+55 بقسط ربع سنوي 400,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقتك عالمفتاح سوبر لوكس-ربع سنوي703الف او 19كاش

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه155م باقل توتال 3غرف اكتوبر ماونتن بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن في بالم بارك ب احسن مكان

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من بالم هيلز تقسيط 12 سنة بمقدم 1.5%

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطه اكبر مساحه ف المشروع باقل سعر فيو فيلات

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع كمبوند Ixora أمام جامعة زويل

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 185م² استلام فوري بسعر ريسيل- تكملة قسط

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز جدا في ش زويل جاهزة بتقسيط 10س ومقدم 1.8M

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل بالعدادات بفيو مميز جدا

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمباوند اشراقه 3غرف متشطبه سعر مميز

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203 م برايم لوكيشن على فيو مفتوح استلام فوري

    Strive Reality logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٣٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة151م في Sodic تشطيب كامل

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢١٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 134 متر في كمبوند Address - Sheikh Zayd

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 4مليون بنتهاوس 158م خلف مول مصر بقسط9سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٠ متر أرضى بحديقة للبيع كمباوند دجلة بالمز

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل في سوديك بجاردن نص تشطيب على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري كمبوند فليدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191 م استلام فوري في كمبوند جامعة القاهرة

    Strive Reality logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٦٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م للبيع في O WEST – مرحلة Club Residence

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فورى قرب مول مصر قسط ربع سنوى 470 ألف

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 122م علي طريق الواحات امام مول مصر

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 120م في فاي سوديك لاند سكيب فيو

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف 160م بأفضل موقع بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع