شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 516

14,845 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 109م+49م بنتهاوس 2 غرف كاملة التشطيب Vye SODIC

    Western House logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 1 غرفه سوبرلوكس فيلدج ويست زايد بالتقسيط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي المفتاح في الشيخ زايد بكمبوند امام هايبر

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في قلب الشيخ زايد قرب الربوة

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م للبيع حدائق المهندسين الشيخ زايد سوبرلوكس

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف ابراج ساويرس الشيخ زايد \واتس للفيديو

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف اكتوبر بلازا من سودك بجوار نادي الصيد

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم و متبقي في الكومباوند ب اعلى مساحه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    The Avenue Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 125م لشقة غرفتين في ماونتن فيو آي-سيتي

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة 170م اويست tulwa استلام متشطبة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف بحديقة 160م اويست tulwa استلام متشطبة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م متشطبه+حديقه استلام فورى بمقدم 2.2 مليون

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة 200م امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة٣ غرف 176م² تشطيب كامله جاهزة للسكن مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155 متر كومباوند ماونتن فيو اي سيتي

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 155م استلام فوري ماونتن فيو اي سيتى

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد متشطبه بالمطبخ والتكييفات

    The Avenue Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم مميز للبيع ف الشيخ زايد الجديد ع النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع