شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 431

14,845 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا – جاهزة للسكن فورا ٣ غرف ٢ حم

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في باديا بسعر لقطة أققل من سعر ال

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتين فيو اي سيتي اكتوبر شقه 165متر بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند مارفيل الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في كورت يارد – سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بإطلالة مفتوحة في O West

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي النيل بالجيزة

    El Sherif logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في العاصمه السياحيه الجديده في حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه على كورنيش المريوطيه 4 غرف نوم سوبر لوكس

    Badr Homes logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٤١٤ جنيه

    شقة للبيع في باديا بمساحة 110 متر + روف خاص 13 متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضى بجاردن 210م للبيع بماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٢٦١ جنيه

    شقة للبيع في باديا بسعر لقطة أققل من سعر ال

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجارد جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٤٢٬٢٢٤ جنيه

    شقة فاخرة بمساحة ١٣١ متر² تحتوي على ٢ غرفة ماستر3

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٤١٤ جنيه

    شقة للبيع في باديا بمساحة 110 متر + روف خاص 13 متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٦٣٬٧٨٤ جنيه

    للبيع شقة ١٥٠ متر لقطة في كمبوند زد ZED - موقع است

    BGCO Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في باديا مقدم 6,000,000 جنيه | شقة 154 متر٣

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٣٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة في باديا بسعر لقطة أققل من سعر الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بادية ١١٤متر + رووف ٢٨ متر بمقدم ٢,٨٢٠,٢٢٥م

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٤١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أليجريا ريزيدنس - سوديك ويست

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٧٤٬٤٨١ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في باديا بسعر لقطة أققل من سعر ال

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٦ جنيه/متر مربع