شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 435

14,845 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٣٬٢٨٣٬٥٣٨ جنيه

    اقل من سعر السوق امتلك شقه علي اكبر لاندسكيب كونر

    Code For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١١٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٥٬٦٩٢ جنيه

    شقة للبيع في ديجويا نيو زايد استلام سنتين ع 10 سنه

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب استلام سنتين وعلي قسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الكارماكاي تشطيب كامل بالتكيفات

    property hills Elite logo image

    كارما هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع اشجار سيتي استلام فوري علي 8 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 143م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى باديا استلام فورى

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع على النيل مباشره مجدده بالكامل

    Guides Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في الشيخ زايد استلام فوري بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع باطلاله رائعه على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الكارماكاي تشطيب كامل بالتكيفات

    property hills Elite logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    penthouse for sale in Owest october finished Rtm

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايفيلا قسط امام بيفرلي هيلز 11.5م كاش او مقدم 1.4م

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل استلام فوري بالجاردن في فاي سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف نوم تشطيب سوبر لوكس على النيل مباشره

    Guides Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في اشجار سيتي-حدائق أكتوبر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع ف ابراج الشيخ زايد عل محور26يوليو

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري شقة 102م بجاردن للبيع في Vye سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الكارماكاي تشطيب كامل بالتكيفات

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 104 متر في باديا بالم هيلز استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كومباوند كيان للبيع استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الكارماكاي تشطيب كامل بالتكيفات

    property hills Elite logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل مع المراسم مقدم ٥٪؜

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178متر ريسيل متشطبة استلام فوري بالجاردن بادية

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الكارماكاي تشطيب كامل بالتكيفات

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع