شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 429

14,845 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٨٦٣٬٢٣١ جنيه

    شقه في بادية ١١٤متر + رووف ٢٨ متر بمقدم ٢,٨٢٠,٢٢٥م

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بفيو مميز في اليجريا بيفرلي هيلز سوديك

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131 متر باديا بالم هيلز بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس220م لقطه ع وصلة دهشور قسط10س بريم فيو

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    على لاندسكيب شقة ريسيل استلام فوري في سوديك vye

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في جاردن ليكس بمقدم 5% وقسط 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال غرفتين استلام فوري متشطبه باديه قسط 62K

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحه sqm 280 على البحيرة موقع مميز بحري

    Crafters Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع متشطبة جاهزة للاستلام بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد زايد ألترا سوبر لوكس 135م 3غرف

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة ريسيل على لاندسكيب في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه 135 بكمبوند امام جامعه MSA مباشرة

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    ميدان واحة الريحان, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى فيليدج ويست درة تقسيط على 8سنين

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٩٬٢٤٧ جنيه

    شقة للبيع في باديا بسعر لقطة أققل من سعر الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو للبيع في باديا بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو للبيع في باديا بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة فى بيراميدز هيلز شركة اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل و بفيو مميز في ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل للبيع في Carnell نيو جيزه

    Driven Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى جاردن ليكس باقل مقدم 5% وقسط على 8 سنين

    Platinum Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان! شقة فى جاردن ليكس بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند استلام سنتين و مقدم 250 الف

    Pro Master Real estate logo image

    كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار وسكن بأقل سعر للمتر في 6 أكتوبر

    New Home for Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع