شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 372

14,714 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو خاص بقسط ل 9 سنين باكثر سعر مميز

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م للبيع – ويست فيو - زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كاش -شقة للبيع موقع مميز امام بفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب فيو خاص بقسط ل 9 سنين باكثر سعر مميز

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م متشطبه بحديقه بالتقسيط جنب هايبر-زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا متشطبة استلام فوري بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م متشطبه بحديقه بالتقسيط جنب هايبر-زايد

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م متشطبه بحديقه بمقدم2.5مليون جنب هايبر-زايد

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٣٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 265م بأميز فيو بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة بحديقة داخل Badya

    Crafters Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع