شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 371

14,714 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بمساحه 190 متر بموقع مميز جداا

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بمساحه 190 متر بموقع مميز جداا

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة بمساحة 154م+ 90م حديقة خاصة 2مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقه للبيع متشطبه بالكامل اوبن فيو بالتكيفات

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 190م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٦٩٬٨١٠ جنيه

    شقة 3 غرف ماستر بموقع مميز وسعر مناسب بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف متشطبة بأفضل فيو وموقع نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 125م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع