شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 374

14,714 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في او ويست موقع مميز واستلام قريب

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٢٠٠ جنيه

    امتلك في تسلا آيلاند اكتوير بمقدم 10% وأطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع تشطيب سوبر لوكس داخل او ويست

    Oaks Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٢٠٠ جنيه

    امتلك في تسلا آيلاند اكتوير بمقدم 10% وأطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2غرفه باقل سعر فى الماركت بفيو لاندسكيب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٢٠٠ جنيه

    امتلك في تسلا آيلاند اكتوير بمقدم 10% وأطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوندجنة اكتوبربأقل سعر-متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق استلام فوري في باديا -Badya

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٢٧٬٨٤٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في هايد بارك – بأقل مقدم

    I-Move logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٢٠٠ جنيه

    امتلك في تسلا آيلاند اكتوير بمقدم 10% وأطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٢٠٠ جنيه

    امتلك في تسلا آيلاند اكتوير بمقدم 10% وأطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بسعر لقطة جاهزة للسكن متشطبة بجنة زايد 2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٢٠٠ جنيه

    امتلك في تسلا آيلاند اكتوير بمقدم 10% وأطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور ارضي متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع