شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 368

14,714 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن فاخر بجوار كايرو جيت بموقع مميز وخدمات متكاملة

    Crafters Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٨٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ,بارك فيو

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 145م اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باقل سعر ف اكتوبر + استلام فوري + متشطبه

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة جاهزة في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري اخر شقة بجاردن في أكتوبر بلازا من سوديك

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا 203م متشطبه بالتقسيط فى قلب زايد

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢١٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا 203م متشطبه بالتقسيط فى قلب زايد

4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢١٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه بالتكيفات استلام قريب في زايد

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٣٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه203م متشطبه+تكييفات بمقدم 1.7 مليون فى قلب زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 180م اقساط علي10سنوات

    property hills Elite logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في زايد عالنيل بمقدم400الف او كاش5مليون

    Property Hills... logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩١١٬١٩٠ جنيه

    امتلك شقة بسعر مميز- فيو علي اللاجون في نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    مجمع ريتز, محور الضبعة, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب كامل بمساحة 194م بمقدم 3,000,000

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ١٥٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا التشطيب جاهزة للاستلام بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 135م متشطبة بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا 203م متشطبه بالتقسيط فى قلب زايد

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢١٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك 143 متر للبيع فى الشيخ زايد

    Homy Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 120م بفىو على الجولف فى فاى سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ف جنه اكتوبر بحري وجاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ,بارك فيو

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ,بارك فيو

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 194متر متشطبة فى زايد قريب من هايبر

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ,بارك فيو

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع