فلل ببلكونة للبيع في الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 8

208 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب – نموذج Z

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل من سعر السوق فيلا في الرحاب

    Remax Style logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالرحاب بسعر لقطة

    Nour Eldein for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سوان ليك

    Oaks Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٨ متر مربع

    ١٢٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 392م تشطيب Ultra Lux استلام شهور Best Seller

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس للبيع بالرحاب مجموعه 15موقع مميز

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٠٦ متر مربع

    ٩٨٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة "سوبر لوكس" للبيع - الرحاب هيلز (

    Better Estate Investment logo image

    شارع عثمان بن عفان, الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاتوين هاوس تشطيبات اول سكن بسعراقل من تاون هاوس

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تحفه للبيع أكبر نموذج في تاون نموذج g

    Makka Real Estate logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة موديل Z للبيع ناصية تشطيب خاص ارض ٩٠٠ م

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فوري متشطبه سوبر ديلوكس موقع رائع-رحاب

    IRTKAZ logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالوان النموذج المميز جدا D

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس النموذج الاكثر طالبا T1

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطه للبيع بالرحاب 1نموذج i

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص فيلا نموذج Zاستاندالون للبيع بالرحاب2

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع فى مدينة الرحاب

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ((مفروشه بالكامل )) 440 متر- بحري - موقع مميز

    Realpals Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج y بسعر مميز

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بلكامل في الرحاب لقطه تشطيب سوبر لوكس

    Held Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة للبيع فى الرحاب

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن مميز -بدون تشطيب - استلام فورى

    Selective logo image

    شارع ابن سينا, الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة الرحاب| مفروشة بالكامل

    Beltone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك فيلا منفصله في الرحاب 2 بدون تشطيب

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٧ متر مربع

    ٩١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري | تاون هاوس للبيع في الرحاب – موقع استثنائي

    Town Home Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر لقطه لسرعه البيع بالرحاب1نموذج B

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع