فلل ببلكونة للبيع في الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 3

208 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نوذج Y للبيع في الرحاب 2 -إطلالة مباشرة حديقة

    Country For Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن استلام فوري بتشطيبات كاملة في الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الرحاب 2 القاهرة الجديدة موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع | الرحاب

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بتشطيبات خاصة – الرحاب 1

    A to Z logo image

    شارع ابو حنيفة النعمان, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر لقطة – تشطيبات خاصة – الرحاب

    A to Z logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج y في الرحاب 2 فيو جاردن

    Broker Egypt logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٠٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيبات فاخرة للغاية، مع مسبح خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو خيالي فيلا 330م اقساط 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج القصر–12غرفة وجراج ضخم للبيع –رحاب هيلز

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب – موقع مميز جدًا

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بمدينة الرحاب نموذج: G

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع465 ستاندالون تشطيبات فندقيه اسانسير

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه للبيع دقايق من التسعين بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٥٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فوري متشطبه سوبر ديلوكس موقع رائع-رحاب

    IRTKAZ logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب هيلز فيو جاردن أرض 560 متر

    The Broker EG logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب أرض 550 متر تشطيب كامل

    The Broker EG logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – نموذج K | تشطيبات خاصة | موقع مميز

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع بالتكييفات وحمام سباحه خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٤٤ متر مربع

    ٧٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيللات الرحاب للبيع في الرحاب هيلز

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٥ متر مربع

    ١١٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب هيلز بحمام سباحة

    The Broker EG logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٧١ متر مربع

    ٧٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الرحاب 475م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب نموذج X بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف تشطيب سوبر لوكس و مفروش بالاجهزة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | الرحاب 2 | نموذج V

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع