فلل ببلكونة للبيع في الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 5

208 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الرحاب 2 نموذج T بحمام سباحة

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستلام فوري بتشطيب كامل في الرحاب

    Catchers investment logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٦٩٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب نموذج Z

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الرحاب هيلز مع حمام سباحة في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٩٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر - تشطيب خاص بسعر أقل من سعر السوق في الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٢٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر متشطبه بالكامل موقع مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب2 فيلا مستقله تشطيب حاص اسانسير داخلي

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الرحاب2 فيلا مستقله تشطيب خاص اسانسير

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب – نموذج B

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩١٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة متشطبة بالفرش بالكامل في مدينة الرحاب

    شارع احمد بن حنبل, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 850م تشطيبات فندقيه بالفرش

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 460تشطيبات فندقيه اسانسير

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع بالرحاب نموذج B1 سعر تجاري

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع بكمبوند ايستيت في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اميز موقع بالرحاب نموذج H

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 565م الرحاب هيلزلوكيشن مميز استلام فوري

    الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٠٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 4 غرف نوم - 5 حمامات للبيع في امتداد الرحاب - الرحاب - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة موقع premium بسعر لقطه ارض 700m

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا سوبر لوكس للايجار في اجمل مراحل الرحاب

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٧ متر مربع

    ١١٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب بسعر خيالي

    Another Way logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا استاندلون للبيع في الرحاب تشطيبات خاصه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا للبيع النموذج المميز جدا t1

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Stand Alone لقطه للبيع في أميز موقع بالرحاب 2

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أميز موقع بالرحاب 1نموذج i

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 470م ناصيه تشطيبات

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 575م ناصيه لوكيشن مميز

5

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع