فلل ببلكونة للبيع في الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 4

208 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | الرحاب | نموذج D

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | الرحاب – القاهرة الجديدة

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | الرحاب | نموذج E

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا للبيع | الرحاب 2

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١١٣٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | الرحاب 1 | نموذج E | كورنر

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ١٢٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | الرحاب المودرن | بجوار جيتواي مول الج

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا للبيع | الرحاب 1 | نموذج A

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | الرحاب هيلز | نموذج J

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ناصيه 300م تشطيبات خاصه الرحاب2

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ناصيه 575م الرحاب هيلز استلام فوري

    الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيــــع بالرحاب فيلا النموذج الاكثر طلبا نموذجA

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيــــع بمدينــةالرحـــاب فيلا نموذج مميز جدا

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع | الرحاب – القاهرة الجديدة

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٣٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | الرحاب هيلز | كورنر | نموذج N

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | الرحاب – القاهرة | نموذج Z

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٨٩٠ متر مربع

    ٦١٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الرحاب نموج Y للبيع بالفرش والاجهزة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف بحمام سباحة للبيع متشطبة بالفرش

    Egypt Best Properties logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الوان- نموذج C- بسعر مميز

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الرحاب2فيلا Y تشطيب خاص موقع مميز بالفرش

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج F استاند الون في Vg2

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧١١ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الرحاب نموذج K موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٧٬٥٩٩ جنيه

    فيلا 260م استلام فوري فيو خيالي علي lagoonبالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رحاب هيلزللبيع فيلا نموذج M متعدله بالكامل

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا للبيع نموذج X تشطيبات خاصة

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الرحاب نموذجMحمام سباحة تشطيبات خاصة

    Escan Group logo image

    شارع عثمان بن عفان, الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬١٦٥ جنيه/متر مربع