فلل بحديقة خاصة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 4

471 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في لافيستا سيتي استلام فوري بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا كورنر مع لافيستا بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 334م للبيع – لافيستا سيتي | العاصمة الإدارية

    SKEEP logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في لافيستا سيتي ستاندالون اقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون استلام فوري كلاسيك في لا فيستا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا مودرن 400م قسط كوارتر 2م-توتال48م

5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٪؜ فيلا مستقله علي لاند سكيب تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك مستقلة متشطبة - تسليم فوري بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبة تسليم فوري بمقدم ١٠٪؜ موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف ٣٣٦ متر تشطيب كامل بتقسيط في لافسيتا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤٢٤ متر - استلام وسكن فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٥٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر في لافيستا بتقسيط علي ١٠ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250م برايفت جاردن في كمبوند ماونتن فيو

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٩٠م للبيع بالمقصد العاصمة الادارية جاردن فيو

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 3 مليون و استلم فوري فيلا جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بمقدم 10% لافيستا سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري يسعر وموقع مميزين -لا فيستا

    why solutions logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبه مع ماونتن فيو بالعاصمه بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ١١٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م للبيع استلام فوري في لافيستا سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا متشطبة في العاصمة الادارية في R4

    Z Investments For Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٢٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في R4 في العاصمة الادارية علي فيو مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

5

    5

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٢٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 230م استلام فوري في لافيستا سيتي متشطبة أقساط

    متصدر

    Selection Code logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب متشطبه بخصم

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك متشطبه تحت ادارة هايد بارك بالعاصمه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأحدث مشاريع لافيستا بالعاصمه بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع